Zaproszenie: „Z Ukrainy do Polski – czyli spotkanie integracyjne studentów PL-UKR” – 27.04.2017 r.

Source: ELSA Wrocław / CC Katarzyna Zięba

Wraz z ELSA Wrocław serdecznie zapraszamy na spotkanie studentów polskich i ukraińskich Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. To nowa inicjatywa, mająca jeden prosty cel – ponieważ j. ukraiński stał się drugim najpopularniejszym językiem tak we Wrocławiu, jak i na korytarzach naszego Wydziału, poznajmy się. Żebyśmy nie mijali się obojętnie, a studiowali razem. Planowane wydarzenie, to trochę uświadamiania, trochę wymiany doświadczeń, a przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów.

Spotkanie odbędzie się dnia 27.04.2017 r. o godz. 17.00 w sali 201B WPAiE.

Gościem wydarzenia będzie r.pr. Łukasz Łuć z Kancelarii Radców Prawnych Łuć & Wojtylak we Wrocławiu.

Szczegóły spotkania udostępnione są na wydarzeniu na Facebook’u, dostępnym pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/events/283258715433428/

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z mgr Krzysztof Jankowskim na adres krzysztof.jankowski2@uwr.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Source: ELSA Wrocław / CC Katarzyna Zięba