Seminarium doktoranckie z prof. Aliną Kaczorowską – „Porównanie modelu integracji karaibskiej w ramach zmodyfikowanego Traktatu z Chaguaramas z modelem integracji europejskiej” 01.06.2017 godz. 17.00, sala 303 B.

Source: pixabay.com / CC00

mamy dalszą przyjemność móc zaprosić Państwa na doktoranckie seminarium eksperckie prof. Aliny Kaczorowskiej pt. „Porównanie modelu integracji karaibskiej w ramach zmodyfikowanego Traktatu z Chaguaramas z modelem integracji europejskiej”.

Seminarium odbędzie się w dzień po otwartym wykładzie prof. Aliny Kaczorowskiej, w czwartek 01.06.2017 r. o godz. 17.00 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w sali 303 bud. B.

Językiem wydarzenia jest j. polski. Seminarium jest przeznaczone w szczególności dla doktorantów nauk prawnych.

Nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Dla naszej informacji, prosimy jedynie o potwierdzenie chęci uczestnictwa mailowo na adres cejm@prawo.uni.wroc.pl