Otwarte seminarium CEJM: „Czy ochrona prywatności i danych osobowych ma wciąż sens?” 13.01.2017, godz. 15.00-16.00

Zespół CEJM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych prawami człowieka, prawami podstawowymi oraz prawem prywatności i danych osobowych na otwarte seminarium CEJM pt. „Czy ochrona prywatności i danych osobowych ma wciąż sens?”

Seminarium odbędzie się dnia 13.01.2017 (piątek), o godz. 15.00 w sali 303B Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Spotkanie jest zaplanowane na godzinę i będzie miało charakter otwartej dyskusji. Wstęp wolny, zapraszamy w szczególności studentów i doktorantów.

W miarę możliwości prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailowo: 220193@uwr.edu.pl

Prawa do prywatności i ochrony danych osobowych to podstawowe wolności, prawa człowieka. Instynktownie czujemy, że pewne informacje i sfery naszego życia objęte są prywatnością. Paradoksalnie, sami stanowimy dla swojej własnej prywatności największe zagrożenie, działając choćby poprzez media społecznościowe. Czy prywatność to coś obiektywnego czy subiektywnego? Czy prywatność i ochrona danych osobowych w świecie, w którym każdy wie o każdym wszystko (nie)może się ostać jako prawo człowieka?

Zapraszamy!