Komisja Europejska od środka – spotkanie z dr hab. Michałem Rynkowskim, urzędnikiem Komisji Europejskiej

European_Commission_flags

serdecznie zapraszamy na spotkanie z dr hab. Michałem Rynkowskim, urzędnikiem KE od 2006 r., który wygłosi wykład „Komisja Europejska od środka”. Wykład będzie poruszał praktyczne zagadnienia tego jak pracuje KE, jakie są ścieżki kariery w jej strukturach oraz jak zostać stażystą lub urzędnikiem Komisji.

Spotkanie odbędzie się w środę, dnia 28.10.2015 r. o godz. 17.00 w sali A w budynku C Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (wejście od ul. Więziennej).

Spotkanie otwarte dla wszystkich. Wykład będzie poprowadzony wyłącznie w j. polskim.

W szczególności zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, dla których spotkanie z praktykiem może być inspirującym wydarzeniem pomocnym w określeniu własnej ścieżki rozwoju zawodowego.