Już wkrótce – debata studencka „Sąd nad zasadą pierwszeństwa prawa UE przed prawem polskim”

Plakat_debata

Centrum Doskonałości przy Uniwersytecie Wrocławskim ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa w debacie „Sąd nad zasadą pierwszeństwa prawa UE przed prawem polskim”. Debata odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w Amfiteatrze A, budynek C, w najbliższą środę 17 grudnia 2014 r. o godzinie 17:00.

W szczególności zapraszamy do udziału wszelkich studentów prawa, administracji i ekonomii, dla których będzie to świetna okazja do sprawdzenia tak swoich umiejętności miękkich, jak i merytorycznej wiedzy związanej z tym niezwykle ważnym i szeroko dyskutowanym problem stosowania i obowiązywania prawa UE w Rzeczypospolitej Polskiej.

Zgłoszenia uczestnictwa w debacie prosimy przesyłać na oficjalny adres CEJM-u: cejm@uni.wroc.pl Wiadomości prosimy opatrzyć dopiskiem „Zgłoszenie na debatę studencką” w temacie, a w treści maila podać imię i nazwisko uczestnika wraz z kierunkiem studiów, rokiem, numerem indeksu oraz danymi kontaktowymi (adres e-mailowy oraz ewentualnie numer telefonu).

Wstęp wolny. Dla najlepszych uczestników przewidziano nagrody!

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na plakacie promującym debatę. Już wkrótce na stronie CEJM-u zostanie opublikowany wykaz literatury i orzecznictwa, które mogą być pomocne w przygotowaniach do debaty.