I Jean Monnet Doctoral Workshop – Geneva – September 2015 – Call for Papers – „Dialogue Between Judges. The Court of Justice of the European Union and Other International Courts”.

W dniach 24-25 września 2015 r. w Genewie, odbędzie się I Jean Monnet Doctoral Workshop. Warsztaty przeznaczone są dla przede wszystkim dla słuchaczy studiów doktoranckich i są organizowane przez Jean Monnet Centre D’Excellence działającym przy University of Geneva oraz Centre d’études juridiques européennes tegoż uniwersytetu, pod kierownictwem prof. Christine Kaddous. Tematem przewodnim będzie „Dialogue Between Judges. The Court of Justice of the European Union and Other International Courts”.

Otwarta jest możliwość zgłaszania propozycji wystąpień w trakcie warsztatów. Abstrakty tematów wraz z CV i listem motywacyjnym należy przesyłać do Pani Sandy Kirsch, na adres Sandy.Kirsch@unige.ch

Zgłoszenia można składać do dnia 5 czerwca br.

Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć w dokumencie informacyjnym, który jest do pobrania pod poniższym linkiem:

Doctoral workshop – Dialogue Between Judges- Geneva – Call for Papers

Tagged on: , ,