Dzień Otwarty Centrum Doskonałości Jeana Monneta – 28.06.2017 r., godz. 17.00

Source: pixabay.com / CC00

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Doskonałości Jeana Monneta przy Uniwersytecie Wrocławskim! W trakcie Dnia Otwartego będzie okazja spotkać się z członkami Centrum, porozmawiać o zrealizowanych projektach, dowiedzieć się czegoś o ochronie praw podstawowych w Unii Europejskiej. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do współpracy z Centrum i proponowania form, w jakich taka współpraca miałaby się odbywać.

Liczymy na Wasze komentarze, uwagi, opinie o tym, co dotychczas było dobre, a co należałoby poprawić.

Dzień Otwarty Centrum odbędzie się w środę, 28.06.2017 r., o godz. 17.00 w sali 303, budynek B Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Spotkanie potrwa około dwóch godzin.

Do zobaczenia!

Zespół CEJM