Okrągły stół dla studentów – „Brexit czy Bremain, oto jest pytanie. Spór o brytyjskie członkostwo w Unii Europejskiej”

london-441853_1920

Centrum Doskonałości Jeana Monneta przy Uniwersytecie Wrocławskim ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa oraz śledzenia debaty studenckiej w ramach okrągłego stołu „Brexit czy Bremain, oto jest pytanie. Spór o brytyjskie członkostwo w Unii Europejskiej„.

Okrągły stół odbędzie się w środę, 23 marca 2016 r. o godz. 18:30 w sali 2D (sala im. Witolda Świdy, budynek D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii). Debatę poprzedzi wystąpienie Pana Tomasza Dąbrowskiego, członka CEJM-u oraz doktoranta w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Europejskiego poświęcone formalnym aspektom zagadnienia.

W szczególności zapraszamy do udziału studentów prawa, administracji i ekonomii zainteresowanych tematyką prawa Unii Europejskiej, dla których debata będzie świetną okazją do sprawdzenia tak swoich umiejętności miękkich, jak i merytorycznej wiedzy związanej z jednym z najważniejszych wyzwań, przed jakim stoi dziś Unia Europejska.

Wstęp wolny. Pytania dotyczące wydarzenia prosimy przesyłać na oficjalny adres CEJM-u: cejm@uni.wroc.pl lub na adres: jan.ludwik@uwr.edu.pl

Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną internetową Centrum: cejm.uni.wroc.pl oraz do śledzenia profilów na Twitterze i Facebooku (linki na pasku bocznym).